Szanowni Państwo

Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować o pojawieniu się nowego muzycznego punktu na mapie Śląska. 2 marca 2018 roku oficjalnie otwarty został RIEDEL MUSIC CLUB – klub muzyczny, który mieści się
w Tychach przy ul. Oświęcimskiej 53!

Zarówno nazwa, jak i miejsce, w którym znajduje się klub – nie są przypadkowe. Wszak Tychy to miasto z którym od urodzenia związany jest jeden ze współgospodarzy tego miejsca, Sebastian Riedel, frontman i lider zespołu CREE.

Daje nam to pewność, że RIEDEL MUSIC CLUB będzie miejscem tętniącym rock and rollem, bluesem, blues rockiem i generalnie dobrą muzyką. Na klubowej scenie pojawiać się będą zarówno uznani wykonawcy z Polski i zagranicy, jak również młode, obiecujące kapele, będące dopiero na starcie muzycznej kariery. Formuła klubu nie zamyka się jedynie na koncertach muzycznych a także na scenie będziemy gościć artystów kabaretowych, małe formy teatralne jak również niezwykle popularny ostatnio stand-up.

A w dni, w których nie będą się odbywać imprezy muzyczne, RIEDEL MUSIC CLUB będzie miejscem, gdzie można w gustownym, ekskluzywnie urządzonym wnętrzu spotkać się z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi, coś ciekawego zjeść, czegoś dobrego się napić i przy zawsze dobrej muzyce rewelacyjnie spędzić czas.

Oficjalne otwarcie RIEDEL MUSIC CLUB miało miejsce w piątek, 2 marca 2018 roku. Na klubowej scenie wystąpili muzycy legendarnej grupy SBB w składzie: Józef Skrzek, Anthimos Apostolis i Jerzy Piotrowski z gościnnym udziałem Sebastiana Riedla. Była to wielka muzyczna uczta i pierwszy z wielu niezapomnianych wieczorów w RIEDEL MUSIC CLUB.

Mając nadzieję, że poinformujecie o tym Państwo swoich czytelników, widzów i słuchaczy, serdecznie zapraszamy do RIEDEL MUSIC CLUB do Tychów, na ul. Oświęcimską 53.

e-mail.: riedelmusic.club@gmail.com

Dział KONTAKT

Restauracja czynna:

poniedziałek: zamknięte
wtorek: 14:00- 21:00
środa:  14:00- 21:00
czwartek:  14:00- 21:00
piątek: 14:00- 0:00
sobota: 14:00- 0:00
niedziela: 13:00- 22:00

Serwujemy przekąski, dania obiadowe, organizujemy imprezy okolicznościowe i spotkania firmowe.